bursa agacec

Ağaç evler günümüzde oldukça fazla tercih edilen evlerdir. Bir ev inşa etmenin basit ama pratik ve uygun fiyatlı bir yoludur. Herhangi bir malzemeden yapılabilir, ancak hafif, güçlü ve taşıması kolay oldukları için kütükler söz konusu olduğunda daha popülerdir. Bunlar dekorasyon, depolama ve hatta çocuklar için bir ev gibi birçok amaç için kullanılabilir. Kullanılan ahşabın ağırlığını taşıyacak kadar güçlü ve kış veya yaz aylarındaki hava koşullarına dayanacak kadar sağlam olması gerekir. BURSA AĞAÇ EV, ahşaptan yapılmış bir ev modelidir. Bu evler, dış etkenlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve çok dayanıklıdır. Genel olarak ahşap kirişlerden yapılmış basit bir evdir. Bir saman tabakasıyla kaplı bir çatıya sahip olabilir. Bu sayede de hem daha doğal hem de daha estetik bir görünüme sahip olacaktır. Aynı zamanda çatısı ahşap olabilen olan küçük bir yapıdır. Zemini ahşap olup, duvarları ahşap kaplıdır. Çatı ahşap kirişlerden yapılmıştır ve dışarıdan da görülebilir.

Ağaç Ev Modelleri

Ahşap ağaç ev, yaşayabileceğiniz veya uyuyabileceğiniz bir yapı türüdür. Ağaçtan yapılır ve bir tepenin üzerine veya bir ormanın ortasına inşa edilebilir. Ağaçların yanına destekleyici direkler ile monte edilerek inşa edilebilir. Çok sayıda ahşap kalas yardımı ile inşa edilir ve gerçek bir ağaç evi gibi görünür. Kötü havalarda barınak olarak kullanılabilir. Ayrıca portatiftir ve çatıda veya bahçede olduğu gibi her yerde kullanılabilir. Ahşap ağaç ev, başka hiçbir malzeme kullanılmadan sadece ahşap kullanılarak yapılan ev modelidir. Yaygın bir tasarımdır, ancak bir ev inşa etmenin birçok yolu olduğu fikrini temsil etmek için kullanılmıştır. BURSA AĞAÇ EV hem doğal olması hem de kalitesi ile ön plana çıkar. İster yaşam alanı ister tatil yeri olarak kullanım için son derece uygundur. Doğal yapısı ile insanlar tarafından çok beğenilir.

Ağaç Ev Konseptleri

Ağaç evler, birçok farklı konsepte sahip olan bir ev modelidir. Hem evi yapacak olan firma tarafından birçok tasarım seçeneği sunulabilir hem de kişinin isteğine göre özel tasarımların inşa edilmesi mümkündür. Çok uzun yıllardır var olan bu ev modeli, dayanıklı yapısı ile fazlasıyla ön plana çıkar. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan kullanılabilir. Aynı zamanda BURSA AĞAÇ EV modellerinin bakımları da oldukça kolaydır. Bu sayede de uygun maliyetler ile kolayca bakım yapılabilir. Ağaç evler hem yaşam alanları hem de iş ve eğlence alanları olarak kullanılabilir. Bu kapsamda da günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor.

BURSA AĞAÇ EV Nasıl Yapılır?

Ağaç ev yapımında mutlaka profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekir. Böylece hem kaliteli hem de dayanıklı bir yapı inşa edilmesi mümkün olur. Ağaç ev yapımında ilk aşama planlamadır. Evin inşa edileceği yere göre uzman mimarlar tarafından planlar çizilir. Daha sonra işlenmiş ahşap, kütük ve benzeri malzemeler hazırlanır. Malzemelerin hazırlanması ile uzman personeller tarafında inşa işlemlerine başlanır. BURSA AĞAÇ EV inşası için kullanılan malzemelerin kaliteli olması hem dayanıklılık açısından hem de estetik görünüm açısından önemlidir. Bu evlerin inşa edilme süresi genel olarak kısadır. Böylece insanlar ağaç evlerine kolay bir şekilde sahip oluyor.

Ağaç Ev Yaptırmanın Maliyeti Ne Kadar?

Ağaç ev yaptırmak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi bu evleri yaptırmanın ne kadar maliyetli olduğudur. Genel olarak açıklamak gerekirse bir ağaç evin uygun maliyetler ile yaptırılması mümkündür. Çünkü çoğu kişi daha küçük ve orta boyutlarda ağaç evlere ihtiyaç duyar. Aynı zamanda betonarme yapılardan daha uygundur. Bu kapsamda da ekonomik fiyat seçenekleri söz konusu olur. BURSA AĞAÇ EV fiyatları ise evin modeline ve boyutuna göre değişir. Bu kapsamda istenen eve göre ödenmesi gereken ücretler değişiyor.

BURSA AĞAÇ EV Firması

Ağaç ev firması olarak Bursa’da uzun bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Faaliyetlerimiz kapsamında da hem estetik ve doğal hem de kaliteli ve uygun fiyatlı ağaç evler yapıyoruz. BURSA AĞAÇ EV firmamız alanında uzman personeller ile çalışır. Aynı zamanda birinci sınıf malzemeler ile inşa işlemleri gerçekleştiririz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.